Klonowanie aplikacji trafia na KEY2

Jeśli czytaliście nasze pierwsze wrażenia z Berlina dotyczące KEY2LE, to zapewne wiecie, że wraz z premierą tego modelu zostało wprowadzonych kilka interesujących funkcji. Jedną z nich jest oczywiście możliwość klonowania aplikacji i korzystania z dwóch klientów jednocześnie.

Dotychczas powyższa funkcjonalność była zarezerwowana jedynie dla KEY2LE, jednak wraz z październikową aktualizacją (ABI067), trafiła również do standardowego KEY2. 
Aby sklonować konkretą aplikacje musimy przytrzymać jej ikonę i przesunąć w górę ekranu gdzie pojawi się opcja „klonuj”. Teraz pozostaje jedynie nazwanie drugiego klienta i gotowe.
Muszę jednak zaznaczyć, że w przypadku niektórych aplikacji takich jak WhatsApp lub WeChat, do korzystania z dwóch klientów niezbędne jest posiadanie urządzenia w wersji DUAL SIM.
Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy aktualizacja trafiła już na Wasze jeżynki. Jednocześnie zachęcamy Was do regularnego odwiedzania BBHub, gdyż już wkrótce pojawi się tu znacznie więcej materiałów dotyczących KEY2LE, którego właśnie testuję. Miłego wieczoru!
źródło: CrackBerry

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba