Kiedy Oreo dla mojego KEYone?

W ostatnich dniach niektórzy użytkownicy BlackBerry KEYone w Polsce otrzymali aktualizacje do Androida 8.1 Oreo. Jednakże wielu posiadaczy ubiegłorocznego flagowca od BlackBerry Mobile wciąż oczekuje na nową systemu. Wśród redakcji BBHub, używany przez Jakuba KEYone Silver otrzymał już aktualizacje, a mój Black Edition wciąż pracuje na Nougacie.

Powyższa sytuacja wywołała lekkie zamieszanie wśród użytkowników jeżynek, dlatego więc spieszę z wyjaśnieniami. Wskazane rozbieżności są konsekwencją tego, iż aktualizacja jest udostępniana oddzielnie dla poszczególnych wariantów KEYone. Jeśli więc wasze smartfony nie otrzymały jeszcze nowej wersji sytemu to nie oznacza to, że zostały one pominięte. Posiadany przez was wariant KEYone po prostu oczekuje w kolejce na aktualizację. 

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami to W TYM MIEJSCU znajdziecie listę poszczególnych wariantów KEYone. Wersja systemu ABG366 w kolorze pomarańczowym oznacza, że urządzenie jest następne w kolejce do aktualizacji, a oznaczenie wersji systemu w kolorze czarnym informuje, iż wariant otrzymał już nową wersję systemu. Na wskazanej stronie znajdziecie również informacje dotyczące aktualizacji BlackBerry Motion. Jeśli nie wiecie jaki konkretnie wariant KEYone lub Motion posiadacie należy skorzystać z dialera, wpisując kod:*#837837#.

Koniecznie dajcie znać, czy Wasze jeżynki otrzymały już aktualizację. Miłego wieczoru 🙂

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba