Porównanie kamery w KEY2 i iPhone X

Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze sample z podwójnego aparatu w KEY2. Tym razem na YouTube pośród pierwszych wrażeń możemy znaleźć porównanie zdjęć wykonanych KEY2 oraz flagowcem od Apple – iPhone X. Na poniższym filmiku mamy nawet przedsmak tego jak działa teleobiektyw zapewniający 2x zoom optyczny i tryb portretowy izolujący postać z pierwszego planu od otoczenia. Sami zobaczcie (od 1:35):

Jak widać kamera w KEY2 zapowiada się na bardzo wysokim poziomie – niewiele odbiegając od jakości oferowanej przez ostatnie flagowce konkurencji. Oczywiście aby definitywnie ocenić moduł kamery w telefonie trzeba wykonać znacznie więcej testów, ale na powyższych zdjęciach możemy dostrzec, że KEY2 radzi sobie naprawdę dobrze w większości ujęć zapewniając zbalansowany, czysty, dobrze nasycony obraz. Co więcej w trybie portretowym wg mnie także poradził sobie lepiej, a obraz z iPhone’a sprawia wrażenie zbyt ciepłego i lekko rozmytego podczas gdy na KEY2 portret wyszedł bardzo dobrze.

Obyśmy już wkrótce dowiedzieli się nieco więcej na temat możliwości aparatu w KEY2, bo póki co wygląda na to, że po wielu latach przeciętnych kamer, po raz kolejny BlackBerry Mobile stanęło na wysokości zadania i oddało użytkownikom sprzęt z najwyższej półki.

 

Artur Patnaik

Z BlackBerry od 2009 | BBHub.pl ma dać nową jakość artykułów dla fanów BlackBerry w Polsce. Kontakt: artur@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba