Kolejne renedry rzekomego następcy KEYone oraz otwarcie pierwszego sklepu w Chinach!

Wątek następcy BlackBerry KEYone kilkukrotnie przewijał się już na łamach BBHub. W pierwszej kolejności poznaliśmy prawdopodobną specyfikację urządzenia, a następnie jego możliwy wygląd. Teraz nadszedł czas na kolejną porcję przecieków, które trafiły do nas dzięki chińskiemu TENNA.

(źródło: CrackBerry, SlashLeaks)

W stosunku do wcześniejszych renderów, możemy dostrzec kilka drobnych zmian. Przede wszystkim należy zauważyć, że logo BlackBerry zniknęło z przycisku spacji. Ponadto prawy „shift” został zastąpiony przez zupełnie nowy przycisk, którego przeznaczenie pozostaje tajemnicą. Wydaje się jednak, że umieszczony na nim znak symbolizuje klawiaturę. Prawdopodobnie więc będzie to skrót, do którejś z jej funkcji. Ostatnim aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest brak przycisków funkcyjnych systemu Android pod wyświetlaczem. Oznaczać to może, że w przypadku nowego modelu będą one wyświetlane na ekranie lub nastąpi powrót gestów znanych z systemu BlackBerry 10. Oczywiście w finalnej wersji urządzenia, przyciski funkcyjne mogą wrócić na swoje miejsce pod ekranem.

(źródło: CrackBerry, SlashLeaks)

Portal CrackBerry donosi również, że podczas otwarcia  pierwszego sklepu BlackBerry w Chinach, pojawiły się plotki mówiące, iż nowe urządzenia mogą zadebiutować już w czerwcu. Jeżeli chcecie natomiast zobaczyć jak wygląda wspomniany sklep to koniecznie zajrzyjcie TUTAJ.

źródło: CrackBerry, SlashLeaks

 

 

 

 

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba