Wycieka render następnego BlackBerry!

Jakiś czas temu na łamach BBHub pisaliśmy o nadchodzącym modelu BlackBerry Ghost. W tym miejscu warto przypomnieć, iż producentem urządzenia będzie Indyjski partner BlackBerry, czyli Optimus Infracom.

Wszystko wskazuje jednak na to, iż to nie jedyne urządzenia, nad którym pracuje indyjski partner Kanadyjczyków. Do sieci trafił bowiem render urządzenia ukrywającego się pod kodową nazwa BlackBerry „Ghost Pro”. Możecie się z nim zapoznać powyżej. 

Niestety wciąż nie mamy jakichkolwiek informacji na temat specyfikacji urządzeń, ani przewidywanej daty premiery. Oba rendery wskazują jednak, iż urządzenia będą wpisywać się w panujący na rynku trend ” bezramkowców”.

Ciekawym pytaniem pozostaje, czy urządzenia pojawią się w innych krajach niż Indie? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Warto przypomnieć, iż BlackBerry KEYone, przygotowany przez BlackBerry Mobile, trafił do oferty Optiemus Infracom. Być może podobnie będzie z nadchodzącymi urządzeniami z serii „Ghost” ? Czas pokaże.

Tymczasem dajcie znać w komentarzach co myślicie o nadchodzących modelach. Jeśli pojawią się nowe informacje to na pewno znajdziecie je na BBHub.pl.

źródło: CrackBerry

 

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba