Polska premiera BlackBerry Motion przesunięta

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o rozpoczęciu przedsprzedaży BlackBerry Motion w sklepie X-KOM. Według pierwotnych informacji, urządzenia miały zostać wysłane do klientów już 13 listopada. Niestety osoby, które zdecydowały się zamówić BlackBerry Motion będą musiały jeszcze trochę poczekać.
Pracownik X-KOM poinformował mnie bowiem, że decyzją dystrybutora termin dostawy urządzeń został przesunięty na 15 grudnia bieżącego roku.

Dla przypomnienia warto wskazać, że BlackBerry Motion w sklepie X-KOM kosztuje obecnie 2299 zł, wraz z dostawą. Zamówienia przedsprzedażowe możecie składać w TYM miejscu.

Jeśli jesteście zainteresowany najnowszym smartfonem od BlackBerry Mobile, to zapraszam do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami Jakuba, który miał juz przyjemność spędzić kilka chwil z tym modelem.

Oprócz tego zachęcamy Was do zapoznania się z pełną specyfikacją BlackBerry Motion oraz poszczególnymi funkcjami nowego smartfona. Wszystko znajdziecie TUTAJ.

Ponadto zapraszamy wszystkich do regularnego odwiedzania naszego portalu, gdyż już wkrótce rozpoczniemy testy BlackBerry Motion, którym będą towarzyszyć liczne artykuły i porównania.

Dajcie również znać czy planujecie zakupić najnowszą jeżynę. A może już zamówiliście swoja sztukę?

źródło: X-KOM

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba