GRID: Autosport trafia na iOS i Androida – co to oznacza dla fanów BlackBerry?

Dziś na iOS, a już wkrótce na Androida  – bardzo udana gra wyścigowa GRID: Autosport, która zadebiutowała 3 lata temu na PC, Xboxa 360 i PlayStation 3 trafia na urządzenia mobilne. Co ciekawe wszystkie dodatki znane ze stacjonarnej wersji będą dostępne gratis do gry, a wśród wymagań znajdziemy system iOS 11 aż 8GB pamięci, a i tak nie odpalimy jej na każdym z urządzeń ze stajni Apple. Ze względu na spore zapotrzebowanie na moc obliczeniową grę odpalimy tylko na iPhone 7 i nowszych oraz iPadach Pro (wraz z iPadem z 2017 roku).

GRID Autosport w wersji mobilnej zostało wycenione na 9.99$ i choć nie znamy jeszcze dokładnej daty jej premiery na Androida to fani BlackBerry mogą być szczególnie zainteresowani produkcją ze względu na ciekawy fakt, że to właśnie w serii GRID BlackBerry wykupiło reklamę i logo marki pojawia się dosłownie co chwilę.

Jeśli więc na długie zimowe wieczory będziecie szukać ciekawej propozycji z sekcji gier na swoje telefony (i dysponujecie nieprzyzwoicie dużą ilością pamięci, którą możecie przeznaczyć dla jednego tytułu) to z pewnością warto wybrać GRID: Autosport i uśmiechnąć się pod nosem za każdym razem jak zobaczymy logo BlackBerry w tle.

Artur Patnaik

Z BlackBerry od 2009 | BBHub.pl ma dać nową jakość artykułów dla fanów BlackBerry w Polsce. Kontakt: artur@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba