Oficjalny sklep BlackBerry Mobile wkracza do Polski, a wraz z nim atrakcyjne ceny!

Planujecie zakup BlackBerry KEYone lub BlackBerry KEYone Black Edition? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie ten wpis do końca.

W ostatnich latach mieszkańcy Nadwiślańskiej Krainy mieli duże problemy z zakupem nowych jeżynek bezpośrednio od producenta. Oficjalny sklep BlackBerry, choć był dostępny na Starym Kontynencie, nie oferował wysyłki do naszego kraju. W związku z tym, nie mieliśmy możliwości korzystania z licznych promocji, które się w nim pojawiały.

Na szczęście wraz z nadejściem ery BlackBerry Mobile, sytuacja zmieniła się na naszą korzyść. Oficjalny sklep producenta jest już bowiem oficjalnie dostępny nad Wisłą!

Warto również zaznaczyć, że oferta którą w nim znajdziemy, jest naprawdę warta uwagi. A oto i ceny poszczególnych modeli wprost z oficjalnego sklepu BlackBerry Mobile!

  • BlackBerry KEYone (Silver) – 599 euro – ok. 2540 zł
  • BlackBerry KEYone (Black Edition) – 649 euro – ok. 2752 zł

W dodatku jeśli zdecydujemy się na zakup urządzenia do 30 listopada otrzymamy Flipcase o wartości 34,99 euro (około 150 zł) zupełnie za darmo!

Oczywiście lista krajów obsługiwanych przez europejski sklep BlackBerry Mobile jest znacznie szersza. W dodatku producent w łatwy sposób pozwala nam zdecydować jaki rodzaj klawiatury preferujemy (QWERTY, AZERTY, QWERTZ). Jeśli mieszkacie, w Wielkiej Brytanii to możecie wybrać płatność w funtach oraz być spokojni, że trafi do Was odpowiednia ładowarka.

Jeżeli powyższa oferta przyciągnęła Waszą uwagę, to nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do europejskiego sklepu BlackBerry Mobile.

Koniecznie napiszcie w komentarzach czy zdecydowaliście się na zakup, którejś z nowych jeżynek!

źródło: BlackBerry Mobile EUStore

źródło obrazka wyróżniającego: BlackBerry Mobile EUStore,

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba