Etui Ochronne BLD100 do BlackBerry Keyone

BlackBerry Keyone jest bardzo solidnym i wytrzymałym telefonem, jednak w wielu przypadkach przydaje się kupić etui ochronne.
Kilka dni temu wpadło w moje ręce dedykowane do BlackBerry Keyone (wszystkie modele), podwójne etui BLD100 o kolorze granatowo-czarnym.
Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, zarówno pudełko jak i samo etui wykonane jest z dobrych materiałów i idealnie pasuje do naszego terminala.


W związku z tym,że jest to dwu warstwowe etui możemy być spokojni o nasz telefon podczas upadku.
Co ciekawe można zdemontować dwie części aby np. umyć pod wodą.
Warto zaznaczyć,że dwu warstwowość tego etui nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu – system zatrzasków przy instalacji smartphone działa idealnie i nie musimy się martwić o zgubienie części etui.
Zakładając go na telefon powiększamy nieznacznie jego rozmiar, a poręczność dalej jest wzorowa.


Po bokach mamy dostęp do guzików poprzez gumowe nakładki, z tyłu natomist chroniony jest nasz obiektyw aparatu.
Miłym zaskoczeniem jest osłona portu USB i głosnika, a do tego wszelkie otwory są odpowiednio wyprofilowane aby bez problemu podłączyć różne akcesoria.


Koszt jaki musimy zapłacić za BLD100 to około 120 pln, jednak przy tej jakości wykonania, przemyślanej budowie jest rozsądną propozycja aby chronić naszego Keyone.

 

Jakub Płuska

Kolekcjoner oraz użytkownik BlackBerry od 2009r. Spec od zagadnień technicznych oraz sprzętowych. kontakt: jakub@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba