KEY2 Red Edition zaprezentowane!

Niedawno informowałem Was, iż BlackBerry Mobile prawdopodobnie, zaprezentuje nowe urządzenie podczas targów Mobile World Congress 2019.

Nim jednak zdążyliśmy na dobre rozpocząć spekulacje, firma odsłoniła karty i zaprezentowała BlackBerry KEY2 Red Edition. Czerwone modele od dawna pojawiały się wśród smartfonów z logo jeżyny. Warto w tym miejscu wspomnieć o Z10 Limited Edition, czerwonym Passporcie, czy KEY2 LE w wersji Atomic. Ten ostatni model został bardzo ciepło przyjęty, więc nie dziwi mnie, iż BlackBerry Mobile zdecydowało się na przygotowanie czerwonego wariantu flagowego KEY2.

Warto jednak zwrócić uwagę, iż czerwony KEY2 oraz KEY2 LE delikatnie różnią się stylistyką. W przypadku flagowego modelu czerwień znalazła się również w dolnej części urządzenia, bezpośrednio pod klawiaturą fizyczną. Warto również zwrócić uwagę, iż klawisze regulacji głośności, convenience key oraz przycisk power w KEY2 Red Edition mają kolor czarny, w przeciwieństwie do modelu KEY2 LE, gdzie pozostały czerwone jak sama ramka urządzenia. Ostatnią różnicą na jaką chcę zwrócić uwagę jest to, iż logo BlackBerry znajdujące na pleckach smartfona ma kolor czarny, a nie srebrny jak w modelu KEY2 LE.

(BlackBerry KEY2 LE)

 

W najnowszym modelu KEY2 znajdziemy 128 GB pamięci wewnętrznej, 6 GB pamięci RAM oraz Dual SIM. Ponadto na pokładzie znajdą się odświeżone wersje aplikacji z pakietu BlackBerry Hub+ takie jak Kalendarz, czy BlackBerry Hub.

Urządzenie zostało wycenione na 799 euro (około. 3460 zł). Preordery można już składać za pośrednictwem europejskiego sklepu BlackBerry Mobile, który oczywiście obsługuje Polskę. Wysyłka rozpocznie się 8 marca. W zestawie znajdą się również czerwone słuchawki.

źródło: BlackBerry Mobile EU StoreCrackBerryCrackBerry

źródło obrazka wyróżniającego: CrackBerry 

 

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba