Znamy szczegóły dotyczące BlackBerry KEY2LE!

Jeśli obserwujecie nas w mediach społecznościowych, to zapewne wiecie, że od wczoraj jesteśmy już w Berlinie, aby przygotować dla Was relację z premiery najnowszego produktu BlackBerry Mobile, czyli BlackBerry KEY2LE! Impreza odbędzie się dzisiaj w Das Stue Hotel o 19:00.

Mimo, że do wydarzenia jeszcze trochę czasu, to już znamy szczegóły dotyczące tego urządzenia. Wiadomo już, że BlackBerry KEY2 LE trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu i został wyceniony za wariant z 32GB pamięci na $399 USD / €399 EUR / £349 GBP / $519 CAD oraz w opcji z 64GB pamięci na $449 USD / €429 EUR / £399 GBP / $579 CAD. Jak widać sprzęt zdecydowanie kierowany jest do większego grona miłośników fizycznej klawiatury dzięki atrakcyjnej cenie. Należy przy tym pamiętać, że najważniejsza część tego telefonu, czyli klawiatura, będzie pozbawiona funkcji gładzika. Nie powinno to jednak przeszkadzać w codziennym użytkowaniu, ponieważ pokochaliśmy klawiaturę BlackBerry bez tej funkcji, prawda?

Poniżej możecie zobaczyć filmik od Kevina, który pokazuje jak prezentuje się ten model we wszystkich dostępnych kolorach, natomiast na nasze wrażenia musicie poczekać jeszcze chwilę!

Na który model Wy się zdecydujecie?

Może Ci się również spodoba