Spotkajmy się w Berlinie!

Ekipa BBHub właśnie dotarła do Berlina, by uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez BlackBerry Mobile. Wszystkie znaki na niebie wskazują, iż podczas niego zostanie zaprezentowana nowa jeżynka, wyposażona w naszą ulubioną klawiaturę fizyczną. Mowa oczywiście o urządzeniu, które prawdopodobnie zostanie ochrzczone jako BlackBerry KEY2 LE. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nadchodzącej jeżynie, to koniecznie przeczytajcie nasze ostatnie wpisy na BBHub.pl.

Jednocześnie chcielibyśmy Was poinformować, iż 30 sierpnia, czyli dokładnie jutro, w hotelu Das Stue, znajdującym w dzielnicy dyplomatycznej Berlina, odbędzie się specjalne przyjęcie organizowane przez BlackBerry Mobile. Jeśli chcielibyście wziąć w nim udział to koniecznie zapiszcie się w TYM MIEJSCU. 

Impreza rozpocznie się o godzinie 18.30. Ekipa BBHub będzie na niej obecna, więc jeśli chcielibyście spotkać się z nami i porozmawiać na tematy związane z BlackBerry i nie tylko, to koniecznie pojawcie się jutro w Das Stue. Oprócz Nas na przyjęciu będą również obecne takie osoby jak CrackBerry Kevin czy Rico4You.

Ponadto zachęcamy Was do regularnego odwiedzania BBHub, gdyż już wkrótce możecie się spodziewać znacznej porcji materiałów dotyczących BlackBerry KEY2 LE. Także, Stay Tuned or See You tommorow. 

Źródło : CrackBerry

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba