Kolejny teaser nadchodzącego na IFA KEY2 LE

Już za kilka dni poznamy oficjalnie BlackBerry KEY2 LE. Ta słabsza wersja KEY2 ma zapewnić użytkownikom wspaniałe wrażenia z użytkowania fizycznej klawiatury, połączone z najpopularniejszym na świecie systemem w jego bezpieczniejszej formie i przystępnej cenie.

Dziś BlackBerry Mobile, odpowiedzialne za produkcję smartfonu, podzieliło się kolejnym teaserem nowego przedstawiciela serii KEY. W kilku sekundach możemy zobaczyć fakturę, która przebiega przez tył urządzenia. 

Przez lata BlackBerry zawsze wyróżniały się bardzo ciekawym designem tylnej części obudowy. Klapki przysłaniające ich baterie od lat wykonywane są z matowych, eleganckich i wytrzymałych odmian plastiku pokrytego gumą, która zapewnia fenomenalną przyczepność. Niestety nie wygląda to równie bogato i błyszcząco co szkło, ale dzięki temu nie musimy nosić telefonów w grubych, topornych etui. Bez etui mamy tylko gwarancję, że zaraz szkło nam się zabrudzi odciskami palców, porysuje lub przy niefortunnym upadku – po prostu pęknie, a jego wymiana będzie wiązała się ze sporymi kosztami.

Niezależnie od Waszych preferencji designu smartfona jedno jest pewne – w KEY2 LE po raz kolejny plecy BlackBerry zapewnią solidny i pewny chwyt swoim użytkownikom. 

Artur Patnaik

Z BlackBerry od 2009 | BBHub.pl ma dać nową jakość artykułów dla fanów BlackBerry w Polsce. Kontakt: artur@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba