And the winner is…

Witamy wszystkich fanów BlackBerry!

Po długich naradach i przeglądnięciu tak licznej ilości zgłoszeń nasza redakcja ostatecznie wytypowała zwycięzcę. Wbrew pozorom slogan reklamujący BlackBerry nie jest taki łatwy do wymyślenia, ale daliście naprawdę fajny pokaz kreatywności, więc wybór tego jednego był bardzo ciężki.

Ostatecznie pierwszy konkurs od BBHub.pl uznajemy za zamknięty, a nówka KEYone Silver Edition leci do Maćka, który wymyślił hasło:

„Mobilnie…Bezpiecznie…BlackBerry”

To właśnie hasło pomimo swojej prostoty podkreśla najważniejsze cechy, które wiążemy z BlackBerry – mobilną pracę i bezpieczeństwo. Za to przecież kochamy jeżyny, a szczególnie w dobie obecnych skandali i wycieków związanych z naruszaniem danych użytkowników na całym świecie bezpieczeństwo urządzeń, które zawsze mamy przy sobie zawierających przecież tak wiele informacji o nas powinno być najważniejsze. To właśnie KEYone, Motion i KEY2 pozwalają na uzyskanie topowego poziomu zabezpieczeń dla wszystkich konsumentów,

W związku z tym powyższe hasło zostanie wykorzystane w naszych przyszłych filmikach na kanale YT, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i obiecujemy już wkrótce więcej takich konkursów!

Artur Patnaik

Z BlackBerry od 2009 | BBHub.pl ma dać nową jakość artykułów dla fanów BlackBerry w Polsce. Kontakt: artur@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba