Pierwsze zdjęcia BlackBerry KEY2?

Zaledwie przed chwilą informowaliśmy Was o kolejnych renderach prawdopodobnego następcy BlackBerry KEYone, a teraz nadszedł czas na pierwsze zdjęcia wspomnianego urządzenia.

(źródło: CrackBerry, CrackBerry Forums

Na fotografiach, które trafiły do sieci możemy, zobaczyć urządzenie, które różni się od pierwszej porcji renderów, a odpowiada ostatnio opublikowanym. Z klawisza spacji zniknęło bowiem logo BlackBerry oraz został dodany zupełnie nowy przycisk, który zastąpił prawy „shift”. Warto zauważyć, że ponownie pod wyświetlaczem nie zostały umieszczone przyciski funkcyjne systemu Android. Oznaczać to może, że będą one wyświetlane bezpośrednio na ekranie lub nastąpi powrót gestów znanych z systemu BlackBerry 10.

Uwagę zwracają również klawiatura, która zdaje się być matowa.

(źródło: CrackBerry, GizmoChina)

Wśród zdjęć znalazło się również jedno, które mogło zostać wykonane nowym modelem. W lewym dolnym rogu wspomnianej fotografii znalazł się bowiem napis „BlackBerry KEY2”, co jest zgodne z częstą praktyką producentów smartfonów. Powyższe zdaje się więc potwierdzać, że nowy klawiaturowiec prawdopodobnie zadebiutuje jako BlackBerry KEY2. 

Warto również przypomnieć, że według najnowszych plotek urządzenie może zadebiutować już w czerwcu!

Oczywiście warto pamiętać, że wszystkie powyższe informacje należy traktować jako nieoficjalne i w rzeczywistości następca KEYone może wyglądać inaczej oraz nosić odmienną nazwę.

źródło: Crackberry, CrackBerry Forums, GizmoChina

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba