[Rendery] Czy tak będzie wyglądał następca KEYone?

Prawdopodobną specyfikację następcy KEYone poznaliśmy już jakiś czas temu, a teraz do sieci trafiły pierwsze rendery, które mogą przedstawiać nadchodzący smartfon.

(źródło: CrackBerry, slashleaks.com)

Jak widać bryła urządzenia pozostała niezmieniona, jednak zdecydowano się na kilka mniejszych poprawek. Przede wszystkim warto zauważyć, że wszystkie przyciski zostały przeniesione na prawą krawędź smartfona. Slot na karty trafił natomiast na lewy bok. Za klucz programu należy jednak uznać podwójny aparat, który znajduje się na pleckach urządzenia. Ostatnią zmianą, którą dostrzegłem jest logo BlackBerry umieszczone na przycisku spacji.

Urządzenie wygląda więc na rozsądną ewolucję modelu KEYone. Jestem niezmiernie ciekawy jaką koncepcje podwójnego aparatu przyjmie BlackBerry Mobile. Czy będziemy mieli do czynienia z dodatkową matrycą monochromatyczną, szerokokątną, a może teleobiektywem?

Koniecznie napiszcie w komentarzach co myślicie o „KEYtwo” oraz pamiętajcie o odwiedzaniu BBHub.pl, aby nie ominęły Was żadne informacje o nadchodzących smartfonach BlackBerry.

źródło, źródło obrazka: CrackBerry, slashleaks.com 

 

 

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba