Zmieniamy się dla Was!

Jeśli czytacie niniejszy wpis, to zapewne zauważyliście, iż na BBHub.pl zaszły znaczące zmiany. Nieustannie czytamy Wasze  komentarze oraz wiadomości  i staramy się uwzględniać zawarte w nich sugestie oraz propozycje. BBHub powstał w celu dostarczenia polskiej społeczność BlackBerry najwyższej jakości materiałów dotyczących ich ulubionej marki, przedstawionych w najlepszej możliwej formie.

Dlatego też, zgodnie z Waszymi sugestiami zdecydowaliśmy się na zmianę formy wyświetlania newsów. Od teraz wszystkie wpisy z tej kategorii, będą pojawiały się w formie chronologicznym listy, na której początku zawsze będą czekały na Was najświeższe informacje. Oczywiście nie zapomnieliśmy o pozostałych kategoriach, które niezmiennie znajdują się poniżej nowości. Znajdziecie wśród nich felietony (BBElite), poradniki (Tips&Tricks) oraz nasze autorskie Muzeum BlackBerry, w którym możecie zapoznać się z legendarnym urządzeniami kanadyjskiej marki.

Ponadto, zgodnie z Waszymi prośbami, wyposażyliśmy portal w kanał RSS. Znajdziecie go w stopce strony.

Nie zabrakło również Newslettera. Dzięki niemu nie ominą Was żadne nowości ze świata BlackBerry i zawsze będziecie na bieżąco. Zapisać możecie się podając swój adres e-mail w prawej części strony.

Koniecznie dajcie znać, co myślicie o wprowadzonych zmianach. Jednocześnie czekamy na Wasze dalsze sugestie dotyczące BBHub.pl.

Tymczasem, w imieniu całej redakcji, po raz drugi pragnę życzyć Wam Wesołych Świąt Wielkiej Nocy! 

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba