Poznaj BlackBerry KEYone w Saturn!

Jestem przekonany,  że przed zakupem nowego smartfona, większość osób chciałby zapoznać się z nim osobiście. Niestety w ostatnich latach, w przypadku urządzeń z logo jeżyny, było to bardzo utrudnione. BlackBerry PRIV oraz modele z serii DTEK nie trafiły  bowiem na wystawy sklepowe w naszym kraju.

Jednakże od czasów powstania BlackBerry Mobile i premiery modelu KEYone, wiele się zmieniło. Flagowiec z logo jeżyny trafił bowiem do wielu sklepów w naszym kraju, a także  do sieci Orange i Play. Wciąż jednak próżno było szukać smartfonów BlackBerry na wystawach sklepowych.

Wydaje się jednak, że ten stan rzeczy wreszcie odchodzi w niepamięć. BlackBerry KEYone trafił bowiem na wystawę w sklepie Saturn, znajdującym się w  stołecznej galerii Złote Tarasy. Urządzenie jest oczywiście w pełni funkcjonalne co pozwala na  osobiste sprawdzenie jego możliwości. Mam również nadzieję, że do standardowego KEYone już wkrótce dołączy wersja Black Edition oraz BlackBerry Motion. 

Jeśli wciąż nie możecie zdecydować się na zakup KEYone to koniecznie odwiedźcie Złote Tarasy i sprawdźcie jak urządzenie sprawuje się w praktyce. Dajcie również znać czy jeżynki pojawiły się w sklepach Saturn w Waszych miastach.

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba