Następca KEYone będzie dostępny od 15 czerwca?

Jeżeli czytaliście relację Artura z wizyty na targach Mobile World Congress 2018, to zapewne wiecie, że BlackBerry KEYtwo najprawdopodobniej już istnieje. Niestety data premiery urządzenia wciąż pozostaje tajemnicą.

Wydaje się jednak, że nowa jeżynka może zadebiutować już w najbliższych miesiącach. Wskazują na to informacje, które pojawiły się na stronach internetowych sklepów Skinomi oraz Amazon. W ich ofercie  możemy już bowiem znaleźć akcesoria dedykowane modelowi określonemu jako „KEYone 2”. Powyższe produkty mają być dostępne od 15 czerwca, co dość jednoznacznie określa potencjalną datę premiery urządzenia. Wydaje się, iż smartfon powinien zadebiutować przed dniem rozpoczęcia sprzedaży akcesoriów lub najpóźniej w tym dniu. 

Należy jednak zaznaczyć, że powyższe informacje nie są w żaden sposób potwierdzone i należy traktować je z przymrużeniem oka. Wątpliwości rosną, jeżeli zwrócimy uwagę, na to jak został ochrzczony następca obecnego flagowca BlackBerry. Nazwa „KEYone 2” wydaje się bowiem  dość niefortunna.  Jednakże właścicielowi sklepu zapewne chodziło o wskazanie na następcę KEYone, a rzeczywista nazwa urządzenia również pozostaje dla niego tajemnicą.

Podsumowując, mimo licznych wątpliwości, nie można wykluczyć, iż sklep w rzeczywistości posiada informacje na temat daty premiery następcy KEYone i na ich podstawie określił dzień dostępności akcesoriów.

Jednocześnie zachęcam Was do regularnego odwiedzania BBHub.pl, aby nie ominąć żadnych informacji o nadchodzących smartfonach BlackBerry. 

źródło: CrackBerry   Amazon, Skinomi

 

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba