MWC: Przyjrzyjmy się BlackBerry KEYone Bronze Edition

Podczas targów CES w Las Vegas BlackBerry Mobile zaprezentowało nowy wariant kolorystyczny swojego flagowca. KEYone Bronze Edition to tak naprawdę kolejny wariant kolorystyczny, ale po raz kolejny minimalnie różni się od swoich poprzedników w kwestii zastosowanego w nim hardware.

Już KEYone Black Edition wprowadził 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci wewnętrznej, co było sporą zmianą na plus względem srebrnego oryginału. Tym razem jednak doczekaliśmy się jeszcze jednego dodatku – wersji Dual-SIM, która do tej pory była dostępna jedynie dla wybranych rynków. Choć nie jest to wielka zmiana, to BlackBerry Mobile zapewnia, że jak teraz zdecydujemy się na KEYone Bronze Edition to będziemy mogli mieć pewność, że nasz telefon obsłuży 2 karty SIM.

Warto także wspomnieć, że w przypadku korzystania z dwóch kart SIM nie możemy skorzystać z opcji rozszerzenia pamięci za pomocą kart microSD. Slot na drugą kartę od operatora jest bowiem współdzielony ze slotem microSD, więc bardzo dobrze, że w przypadku tego KEYone możemy liczyć na aż 64GB pamięci.

W kwestii budowy KEYone Bronze to dokładnie to samo co poprzednicy, ale mam wrażenie, że zastosowany tu kolor daje mu sporo elegancji. Już poprzednie wersje najnowszego BlackBerry z fizyczną klawiaturą wyglądały dobrze, ale brązowa wersja (podchodząca trochę pod miedziany wręcz kolor) wygląda w moim odczuciu jeszcze lepiej. A Wy jak oceniacie odświeżony wygląd? Dajcie znać w komentarzach!

Artur Patnaik

Z BlackBerry od 2009 | BBHub.pl ma dać nową jakość artykułów dla fanów BlackBerry w Polsce. Kontakt: artur@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba