Spotkajmy się w Barcelonie – Jedziemy na MWC 2018!

Drodzy czytelnicy, mam zaszczyt poinformować, iż będę reprezentował ekipę BBHub na jednych z największych i najciekawszych targów technologicznych 2018 roku. Mowa oczywiście o wydarzeniu znanym jako  Mobile World Congress, które odbędzie się w dniach 26 lutego – 1 marca, w Barcelonie.  Podczas targów będziemy przede wszystkim świadkami gorących premier w świecie smartfonów, ale zapewne nie zabraknie również innych ciekawych produktów i usług. W tym roku mam nadzieję zobaczyć kolejne innowacyjne aplikacje, produkty z zakresu infrastruktury 5G, czy Internetu Rzeczy. Z niecierpliwością czekam również na kolejne rozwiązania z dziedziny autonomicznych i inteligentych samochodów, oparte na systemie QNX.

Liczę także, że podczas mojej wizyty w Barcelonie dowiem się więcej o nadchodzących urządzeniach od BlackBerry Mobile. Najświeższe doniesienia o modelach  Uni, Athena i Luna rozpalają wyobraźnię, wiec mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł podzielić się z Wami kolejnymi informacjami na ich temat.  Stoisko BlackBerry Mobile odwiedzę oczywiście w pierwszej kolejności!

Ponadto, z okazji pierwszych urodzin BlackBerry KEYone, zostanie zorganizowany specjalny event podczas, którego wspólnie będziemy mogli świętować to wydarzenie.  Wydaje mi się, że jest to świetna okazja, by wreszcie spotkać się i porozmawiać. Jeżeli więc 27 lutego planujecie pojawić się w Operze Samfania, to koniecznie dajcie znać.  Będzie mi niezmiernie miło spotkać się z Wami osobiście.  Pamiętajcie jednak, że jeżeli chcecie wziąć udział w wydarzeniu to musicie zarejestrować się  W TYM MIEJSCU.

Jak sami widzicie zapowiada się naprawdę ekscytujący tydzień. Koniecznie dajcie znać w komentarzach co chcielibyście zobaczyć w mojej relacji z MWC! 

Artur Patnaik

Z BlackBerry od 2009 | BBHub.pl ma dać nową jakość artykułów dla fanów BlackBerry w Polsce. Kontakt: artur@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba