BlackBerry KEYone dostępne w sieci Play!

W ostatnim czasie dostępność urządzeń BlackBerry w Polsce pozostawiała wiele do życzenia. Warto wspomnieć, iż modele DTEK 50 oraz DTEK 60 nigdy nie trafiły do żadnej z polskich sieci, a ich dostępność ograniczała się zaledwie do kilku sklepów internetowych.

Od czasów utworzenia BlackBerry Mobile oraz premiery modelu KEYone, sytuacja zaczęła się zmieniać na lepsze. Powyższy model trafił do oferty sieci Orange (oferta biznesowa, oferta indywidualna) oraz jest dostępny w znacznie większej ilości sklepów, niestety jedynie internetowych. Wciąż poważnym problem pozostaje, iż zobaczenie urządzenia na żywo, jest w naszym kraju niemożliwe. Może to stanowić duży problem dla potencjalnych nabywców. Znaczna część z nich zapewne pragnie zapoznać się z urządzeniem osobiście, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Pozostaje jednak mieć nadzieje, że powyższa sytuacja ulegnie zmianie już w najbliższym czasie.

O tym iż wszystko zmierza w dobrym kierunku świadczy również, iż BlackBerry KEYone (Silver) trafiło właśnie do sieci Play! Urządzenie jest dostępne w taryfach dla klientów biznesowych jak również indywidualnych.  Zapraszam więc do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Mam również nadzieję, że w ofertach polskich sieci już wkrótce znajdą się również BlackBerry KEYone Black Edition oraz BlackBerry Motion. O wszystkim poinformujemy was oczywiście na łamach BBHub.pl

źródło: Play

źródło obrazka wyróżniającego: BlackBerry Mobile 

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba