JerryRigEverything testuje wytrzymałość BlackBerry Motion!

Jak zapewne wiecie, prowadzący kanał JerryRigEverything, skupia się głównie na sprawdzaniu wytrzymałości poszczególnych modeli smartfonów. Z pewnością część z Was, uważa że celowe niszczenie urządzeń jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Wbrew pozorom takie testy mogą okazać się jednak naprawdę użyteczne. Warto w tym miejscu wspomnieć o wideo dotyczącym BlackBerry KEYone, który kilka miesięcy temu, ukazało się na wspomnianym kanale. Prowadzącym ujawnił w nim poważną wadę konstrukcyjną najnowszej jeżyki, polegającą na niedostatecznym przymocowaniu ekranu. W konsekwencji upadek lub zastosowanie nawet niewielkiej siły, mogły spowodować oddzielenie wyświetlacza od reszty urządzenia, co wyraźnie obrazuje poniższe zdjęcie.

(źródło: JerryRigEverything)

Opublikowanie wideo wywołało potężną burze w mediach i zwróciło znaczną uwagę na istniejący problem. BlackBerry Mobile stanęło jednak na wysokości zadania i zapewniło właścicielom uszkodzonych urządzeń odpowiednie wsparcie. Ponadto wprowadzono odpowiednie zmiany konstrukcyjne w modelu KEYone, które miały na celu wyeliminowanie problemu. Kolejny test BlackBerry KEYone, który pojawił się na kanale JerryRigEverything,  udowodnił że wspomniana wada w rzeczywistości została usunięta.

Jak widać opublikowanie wideo odniosło pozytywny skutek, gdyż zwróciło uwagę na poważną wadę urządzenia.

Pozostaje jednak pytanie czy BlackBerry Mobile odrobiło lekcje i nie powieliło powyższych błędów? Nadszedł czas by to sprawdzić, gdyż na kanale JerryRigEverything właśnie pojawił się test BlackBerry Motion!

Jak widzicie prowadzącemu nie udało się oddzielić ekranu od reszty urządzenia. Ponadto zwrócił uwagę, iż zastosowane szkło DragonTrail z nano-diamentową powłoką, może sprawować się lepiej od zazwyczaj wykorzystywanego. Testujący zaznaczył jednak, że są to jedynie jego osobiste odczucia i może się mylić. W tym wypadku warto zwrócić uwagę, iż Artur który recenzował dla Nas BlackBerry Motion, ma zupełnie inną opinię na temat wytrzymałości ekranu w nowej jeżynce. Jaką? Odpowiedź znajdziecie w jego recenzji.

Podsumowując, BlackBerry Motion wywarł na prowadzącym kanał bardzo pozytywne wrażenie i zasłużył na zdecydowaną pochwałę. Dajcie znać w komentarzach jak Wasze egzemplarze wyglądają po kilku miesiącach użytkowania.

źródło: JerryRigEverything, CrackBerry

źródło obrazka wyróżniającego: JerryRigEverything 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba