Znacząca aktualizacja ląduje na BlackBerry KEYone!

Wczorajszego wieczoru, na smartfonach redaktorów BBHub, pojawiła się najnowsza aktualizacja oprogramowania. Przede wszystkim warto zauważyć, że przynosi ona kolejne poprawki bezpieczeństwa. Po jej zainstalowaniu na Waszych urządzeniach powinna pojawić się informacja, iż zabezpieczenia pochodzą z 5 stycznia 2018 r. Należy zaznaczyć, że najnowsza aktualizacja niweluje podatność urządzeń na ataki wykorzystujące błędy w działaniu procesorów, o których pisaliśmy w TYM MIEJSCU. Po raz kolejny BlackBerry stanęło na wysokości zadania i dostarczyło stosowne poprawki na czas. Brawo!

Poprawki zabezpieczeń to jednak nie wszystko co zawiera najnowsza aktualizacja. Wraz z nią na nasze jeżynki trafiła funkcja Locker, która zadebiutowała na pokładzie BlackBerry Motion. Oferuje ona dostęp do wydzielonej przestrzeni smartfona, w której możemy przechowywać nasze poufne dane. Nie zapomniano również o zaawansowanym menadżerze plików. Ponadto znaczących zmian doczekał się przycisk Conveniece Key. Od teraz możemy przypisać do niego, aż trzy różne skróty, analogicznie jak ma to miejsce w BlackBerry Motion.

Wszystkie powyższe funkcje zostały już dokładnie przetestowane i zaprezentowane w materiałach wideo przygotowanych przez Artura. Możecie się z nimi zapoznać poniżej.

Dajcie znać w komentarzach, czy aktualizacja dotarła już na Wasze jeżynki. 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba