Brązowy KEYone oraz dwa nowe smartfony w 2018!

Ubiegłoroczne targi CES były niezwykle emocjonujące dla wszystkich fanów BlackBerry. Podczas wspomnianej imprezy, po raz pierwszy zobaczyliśmy BlackBerry KEYone, którego należy traktować jako bezpośredniego następcę klasycznych jeżynek.

Mówiąc szczerze miałem nadzieję, że podczas tegorocznej edycji imprezy, również zobaczymy zupełnie nowy smartfon od BlackBerry. Stało się jednak inaczej, lecz pokazane urządzenie jest również bardzo interesujące.

Producent zaprezentował bowiem kolejne wcielenie BlackBerry KEYone, tym razem w kolorze brązowym. Oprócz odmienionego wyglądu od pierwowzoru, nowy model odróżnia lepsza specyfikacja, na którą składają się 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Identyczny zestaw znajdziemy również w BlackBerry KEYone Black Edition, którego prywatnie używam. Urządzenie będzie dostępne na wybranych rynkach, a w niektórych podwersjach znajdzie się Dual SIM. Kiedy tylko uzyskamy informacje, czy nowy KEYone trafi nad Wisłę, to napewno damy Wam znać za pośrednictwem BBHub. Z dokładnymi zdjęciami urządzenia możecie zapoznać się TUTAJ. Moim zdaniem brązowy KEYone wygląda niezwykle elegancko i na pewno znajdzie licznych amatorów.

Podczas imprezy padła również ważna deklaracja. Zgodnie z nią, w 2018 roku zobaczymy co najmniej dwa nowe smartfony od BlackBerry Mobile!

Dajcie znać w komentarzach czy podoba Wam się brązowe wcielenie BlackBerry KEYone. Nie zapomnijcie również napisać jakich, nowych jeżynek spodziewacie się w 2018 roku.

Źródło: Własne

 

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba