Genialna promocja! KEYone ~ 1590 zł, Motion ~ 1620 zł!

Planujecie zakup nowego BlackBerry? Jeśli tak to mam dla Was dwie genialne promocje.

Pierwszą z nich przygotował niemiecki Media Markt, w którym BlackBerry KEYone zostało przecenione z 549 euro, na 379 euro. W tej sytuacji, aby wejść w posiadanie nowej jeżynki, wystarczy przygotować około 1590 zł. Zakupu możecie dokonać TUTAJ.
Niestety powyższy sklep nie oferuje wysyłki do Polski. Aby obejść to ograniczenie wystarczy jednak skorzystać z usług mailboxde.
Warto też zaznaczyć, że urządzenie jest wyposażone w klawiaturę QWERTZ. Niestety system Android nie oferuje w standardzie możliwości zmiany układu klawiatury. Od czego mamy jednak sklep Google Play? Aby zmienić układ klawiatury wystarczy skorzystać z darmowej aplikacji Multilanguage Keymap Redefinder, którą znajdziecie TUTAJ.

Kolejną promocję, obok której trudno przejść obojętnie, przygotował dla nas brytyjski Amazon. W jego ofercie BlackBerry Motion zostało wycenione na 339 funtów, co daje nam w przeliczeniu około 1620 zł. Niestety w tym przypadku wysyłka do Polski nie jest możliwa, więc musicie skorzystać z uprzejmości znajomych mieszkających na wyspach. Zakupu możecie dokonać TUTAJ.
Zapraszam Was również do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami Jakuba, dotyczącymi BlackBerry Motion oraz lektury pełnej specyfikacji urządzenia.

Nasza redakcja skontaktowała się również z autoryzowanym serwisem BlackBerry w Polsce, w celu ustalenia, czy urządzenia kupione w powyższych sklepach, będą serwisowane w naszym kraju. Kiedy tylko otrzymamy informację zwrotną,  natychmiast zaktualizujemy powyższy wpis.

Jednocześnie mam nadzieję, że nasi krajowi dystrybutorzy oraz sprzedawcy wezmą przykład z zachodnich sąsiadów.

źródło: amazon.co.uk, mediamarkt.de

Grzegorz

Wielki entuzjasta marki BlackBerry. Obserwuj mnie:Twitter Instagram Kontakt: grzegorz@bbhub.pl

Może Ci się również spodoba