BBHub.pl to nie tylko strona, zajrzyj do nas w social media!

Jak zapewne zauważyliście, BBHub.pl to miejsce w którym spotykają się sympatycy urządzeń z jeżyną w logo. Jeżeli oczekujecie luźnej formy przekazu lub potrzebujecie większej integracji niż inni, to szukajcie nas w social media.

Kciuki w górę na Facebooku: na fejsie znajdziecie linki do artykułów, dużo zdjęć, krótkie komentarze czy też zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.

Jeżeli ciągle Wam mało zdjęć pięknych Jeżyn, to koniecznie musicie zajrzeć na nasze konto na Instagramie!

Dla ćwierkających przygotowaliśmy hasztagi, dzięki którym będziecie mogli dzielić się z nami np. swoimi zdjęciami BlackBerry lub brać udział w konkursach.

Będąc miłośnikami BlackBerry, nie mogło zabraknąć oficjalnego czatu na BBM. W tym miejscu poznacie wiele ciekawych osób oraz opinii użytkowników BlackBerry oraz sami będziecie mogli dzielić się swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami.

YouTube to miejsce, które wciąż jest rozwijane w naszym kraju i zamierzamy sprawić, że będzie tutaj jeszcze lepiej. Będziemy pracować dla Was nad ciekawymi filmami, które wkrótce trafią na nasz kanał.

Grono użytkowników i sympatyków BlackBerry to specyficzna grupa, która zaraża optymizmem i zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Może Ci się również spodoba